Zarządzanie danymi

Aby w pełni nadzorować jakość produktu musimy mieć możliwość archiwizowania danych z pomiarów i ich obróbki. Przyrządy pomiarowe z odczytem cyfrowym umożliwiają łatwe gromadzenie danych i dalsze ich wykorzystanie.

 

Przemysł 4.0 to pojęcie, które między innymi odnosi się do zaawansowanego zarządzania danymi pomiarowymi. W związku z coraz większym zainteresowaniem przesyłem wyników pomiarowych do komputera lub systemów SPC, oferujemy zarówno odpowiednie przyrządy pomiarowe jak i niezbędny osprzęt do nich w postaci przewodów do przesyłu danych, systemów bezprzewodowej łączności, oprogramowania do kontroli procesu produkcji, do nadzoru wyposażenia kontrolo-pomiarowego, do analizy systemu pomiarowego – MSA i inne.

Jeśli chcesz przyśpieszyć proces tworzenia raportów pomiarowych, wyeliminować błędy związane z przepisywaniem wartości zmierzonych na raporty lub unowocześnić swój proces kontroli jakości tworząc automatyczne raporty pomiarowe, to system przesyłania danych do komputera jest tym czego szukasz.

Łączność bezprzewodowa i przewodowa sprawdzają się w przedsiębiorstwach każdej skali, przecież każdy producent tak jak samo każdy klient, chce aby kontrola jakości wyglądała profesjonalnie.

Oferujemy merytoryczne wsparcie w konfiguracji i uruchomieniu systemu dostosowanego do potrzeb twojej kontroli jakości.

Jeśli masz pytania lub chcesz otrzymać ofertę, skontaktuj się z nami.