katalogi producentów

Bądź na bierząco z ofertą światowej czołówki metrologii.

Mitutoyo Polska działając na polskim rynku od 2002 roku oferuje najnowocześniejsze urządzenia pomiarowe i rozwiązania metrologiczne.

Współrzędnościowe maszyny pomiarowe Mitutoyo są efektem ciągłego procesu doskonalenia technologii pomiarowych i udanego wdrożenia ich w licznych aplikacjach. Ta baza doświadczeń powstaje dzięki udanej współpracy z użytkownikami urządzeń Mitutoyo i specjalistami w wielu dziedzinach.

Dlatego dziś oferujemy naszym klientom urządzenia pomiarowe, które określają najwyższe standardy w metrologii, ergonomii, wydajności i zarządzaniu jakością, takie jak:  współrzędnościowe maszyny pomiarowe, systemy obróbki obrazu, urządzenia do pomiaru parametrów kształtu, urządzenia do pomiaru odchyłek okrągłości, optyczne przyrządy pomiarowe, mikrometry laserowe, przyrządy do badań twardości i drgań, a także ręczne przyrządy pomiarowe.

Nazwa Mahr kojarzona jest z jakością, precyzją i innowacyjnością. Produkujemy wysokiej jakości przyrządy pomiarowe, które służą zarówno do analizy, jak i oceny mierzonych elementów. Istotną część naszej oferty stanowią wysoce precyzyjne pompy zębate i dozujące oraz prowadnice kulkowe stosowane jako uniwersalne komponenty urządzeń mechanicznych.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Masz pytania?
Skontaktuj się z naszymi doradcami