» STRONA GŁÓWNA
» O FIRMIE
» AKTUALNOŚCI
» POLITYKA JAKOŚCI
» CERTYFIKAT ISO 9001:2000
» GALERIA
» NOWOŚCI
» PRODUKTY - OFERTA   NEW!
» INSIZE
» SZKOLENIA
» PROMOCJE
» KONTAKT
» DORADCY TECHNICZNI
» DOJAZD
» FORMULARZ

UŻYWANE MASZYNY POMIAROWE
< < < powrót

Rozwój technologii, coraz większe możliwości obrabiarek i narzędzi w zakresie dokładności wykonania i oczekiwania odbiorców wyrobów wymuszają stosowanie coraz lepszych technik pomiarowych. W zakresie pomiarów w przestrzeni gdzie określamy parametry kształtu i położenia lub odnosimy wykonany detal do modelu CAD rozwiązaniem optymalnym jest urządzenie 3D, tzn. maszyna pomiarowa. Zakup nowego urządzenia tego typu jest oczywiście poważną inwestycją, w dodatku jej zwrot jest trudno definiowalny, dla wielu firm jest to bariera nie do pokonania. Dlatego w naszej ofercie znalazły się używane maszyny pomiarowe.

W zdecydowanej większości są to urządzenia firmy Mitutoyo. Na bieżąco lista obejmuje zawsze ok. 10 – 15 różnych maszyn w bardzo korzystnych cenach. Różnych maszyn, tzn. w różnym wieku, z różnym wyposażeniem, z różnymi wersjami oprogramowań, manualne lub sterowane CNC.

Co istotne, to fakt, że w przypadku maszyny pomiarowej zjawisko zużycia pod względem mechanicznym jest w zasadzie pomijalne, a oferowane przez nas urządzenia są profesjonalnie sprawdzane i przygotowywane do sprzedaży. Oczywiście służymy pomocą w zakresie doboru maszyny z uwzględnieniem potrzeb naszych klientów.

Jeśli to konieczne możliwa jest również wymiana oprogramowania lub jego ”doposażenie” w potrzebne moduły.

Zapewniamy oczywiście montaż, uruchomienie i kalibrację jak również szkolenie w zakresie obsługi.

Standardem naszej oferty jest 6 miesięcy gwarancji.


Szczegółowych informacji udziela Michał Pawłowski – pawlowski@faktor.net.pl i Piotr Pachczyński – faktor@faktor.net.pl.